Jak podnieść wartość inwestycji?

W czasach gdy rosnący wybór i powiększająca się oferta mieszkań powoduje, że ceny za metr kwadratowy własnego lokum spadają, deweloperzy łamią sobie głowy nad znalezieniem sposobu który zwiększy wartość inwestycji i tym samym ich zarobek na sprzedaży mieszkań. Jak wiemy wpływ na rzeczywistą wartość mieszkania w oczach klienta ma wiele rzeczy, spośród których najważniejsze to: lokalizacja, metraż, udogodnienia w okolicy. Wśród takich udogodnień możemy wymienić bliskość do przystanków komunikacji miejskiej, ilość parków zieleni w okolicy, bliskość do centrum miasta oraz wybudowane place zabaw.

Fakt czy w pobliżu małe dzieci znajdą miejsce do zabaw i rozrywki jest szczególnie istotny dla rodziców, oraz osób planujących dzieci. Jak się łatwo domyślić – każdy rodzic chce by jego dziecko spędzało czas bezpiecznie i możliwie blisko domu – pod nadzorem rodziców. Pewność siebie którą może dać spojrzenie za okno i upewnienie się, że ich pociechy są bezpieczne jest dla rodziców bezcenna. Dlatego deweloperzy prześcigając się wśród sposobów na podniesienie wartości inwestycji coraz częściej sięgają po place zabaw. Budowa tego miejsca dla rozrywki i rekreacji wśród dzieci okazuje się doskonałym sposobem podnoszenia zarobku w sprzedaży całych osiedli mieszkaniowych. Obecne place zabaw wyglądają zupełnie inaczej niż te jakie dorośli pamiętają z lat swojego dzieciństwa. Strefy bezpieczeństwa, specjalna gumowana powierzchnia, a także zabawki wyprodukowane zgodnie z normami Unii Europejskiej które przeszły szereg atestów by uzyskać certyfikaty dopuszczające je do obiegu. Takie place zabaw produkuje jeden z producentów Expo-Drew w środkowej Polsce. Na jego stronie można się przekonać, iż nie tylko komputery, telefony, czy samochody rozwinęły się w trakcie ostatniego dziesięciolecia, ale również place zabaw, które teraz są produkowane nowocześnie z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo małych pociech. Wybudowanie takiego placu zabaw polecam każdemu deweloperowi, ponieważ z pewnością pobliski plac zabaw zwiększy wartość mieszkania w oczach rodziców – a także spowoduje, że sam deweloper więcej zarobi na ich sprzedaży. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z moich uwag i wskazówek, oraz pozdrawiam z zasypanych śniegiem gór.


One Response to “Jak podnieść wartość inwestycji?”

  1. adamkupis pisze:

    Strona została przeniesiona na nową domenę: http://place-zabaw.expodrew.pl/ serdecznie zapraszamy. A gdyby administrator wszedł na tą stronę to prosiłbym o aktualizację linku w artykule :)

Leave a Reply


6 − cztery =